Філософія

ФІЛОСОФІЯ

Трикотажна фабрика КОРА – це втілення прагнення її засновників до створення стабільного виробництва такого продукту, який би відповідав запитам покупців, мав чудові споживчиі властивості і високу виробничу якість, а також був конкурентним на світовому ринку.

Використовуючи передові технології, сучасне обладнання, високоякісну сировину і здійснюючи ретельний контроль якості на кожному етапі виробництва, ми пропонуємо нашим клієнтам продукцію високого рівня.

Постійне прагнення до розвитку і бездоганної досконалості!

З огляду на проблему перевиробництва в сучасній моді і легкої промисловості, яка веде до забруднення навколишнього середовища і більш інтенсивного використання природних ресурсів, а також будучи прихильниками раціонального споживання, компанія обрала курс на виробництво партій продукції з обмеженим тиражем з високоякісних натуральних і сумішевих матеріалів. Це дозволяє ще краще сконцентруватися на якості кожного виробу, збільшити тривалість життя виробів і, в наслідок чого, мінімізувати шкоду для екології. Вироби прослужать вам не один рік зберігаючи свою актуальність і первинний зовнішній вигляд.

Трикотаж KORA - высокое качество, натуральные материалы, 30ти летний опыт и квалифицированные специалисты

Тому філософія як самого виробника, так і торгівельної марки полягає в постійному прагненні до розвитку і бездоганної досконалості, а також у виробництві продукції з чудовими якісними характеристиками за прийнятними,розумними, не завищеними цінами, які зберігають, при правильному догляді, свій презентабельний зовнішній вигляд протягом не одного сезону.

Вироби прекрасно зарекомендували себе, і наші клієнти вже встигли це оцінити.

Ми прагнемо задовольнити потреби, побажання та очікування наших покупців, даруючи відчуття тепла, турботи, впевненості і комфорту.

Ми пропонуємо вам високу якість за розумною ціною!