Історія

Наша історія

Історія створення трикотажної фабрики “Кора” бере свій початок ще в 1988 році в місті Запоріжжя.

Причиною створення фабрики було прагнення її засновників до налагодження стабільно виробництва продукту з високими споживчими і виробничими якостями. Тому вся історія фабрики супроводжувалася безперервним прагненням до постійного розвитку, зростання і вдосконалення на всіх рівнях виробництва, що дало можливість сформувати надійну виробничу базу.

Початок

Все починалося з невеликого напівпідвальне приміщення взятого в оренду. Перші вироби були випущені за допомогою чотирьох стареньких плосков’язальних машин і такої ж кількості швейних. Підприємство розпочало свою діяльність з виробництва чоловічих джемперів, випускаючи близько 200 виробів на місяць.

Етапи розвитку

1991-1995
Перша технічна модернізація

У 1991-1995 роках було проведено перше технічне переозброєння, в рамках якого:

  • придбані кілька штук плосков’язальних автоматів з комп’ютерним управлінням, вироблених за ліцензією фірми “Protti” (Італія);
  • виробництво перемістилося у власне, більш просторе приміщення;
  • придбано сучасне швейне, Кеттельний обладнання та устаткування для волого-теплової обробки;
  • підвищувалася кваліфікація співробітників, здобували нові знання та практичні навики завдяки навчанню на курсах, в ВУЗах.

Отримавши певних результатів завдяки перерахованим діям, ми змогли досягти такої якості і споживчих властивостей продукції власного виробництва, що дозволили нам, починаючи з 1995 року, експортувати вироби в Західну Європу і країни СНД. Обсяг виробництва в цей період досяг 4000 одиниць на місяць, а асортимент продукції значно розширився.

Етапи розвитку

1999-2002
Друге технічне переозброєння

У 1999-2002 рр. було проведено друге технічне переозброєння, в результаті якого:

  • придбано найсучасніше вязальное обладнання фірми STOLL (Німеччина);
  • придбана спеціальна комп’ютерна техніка для програмування в’язальних машин;
  • придбано велику кількість сучасних швейних машин фірм Durkopp Adler, Pfaff, Juki, Union Special і ін .;
  • Кеттельний обладнання KMF, Complett;
  • фабрика переїхала в більш простору будівлю.
Фото процесса производства трикотажа на фабрике

Було приділено велику увагу впровадженню і ефективному застосуванню нових технологій, підвищення якості продукції, що випускається. Фахівці підприємства почали проходити неодноразові стажування та навчання в Німеччині і Франції.

Була освоєна технологія виробництва трикотажних виробів – KnitandWear, при якій в’язальна машина видає повністю готовий виріб, що не потребує крою та зборки. Так само була освоєна технологія Multigauge.

до 2002

З 1991-2002 фабрика спеціалізувалася переважно на виробництві оптових замовлень на експорт до Західної Європи і СНД. Зарекомендувала себе як стабільного та надійного партнера.

с 2003

фотография трикотажного джемпера Кора с биркой - доступное качество

Починаючи з 2003 року почали розвивати внутрішній ринок, випускаючи перші партії виробів під власною однойменною торговельною маркою для оптових покупців і партнерів.

2013

Перший роздрібний офіційний магазин торгівельної марки KORA був відкритий в 2013 році і знаходився в приміщенні самої фабрики.