Пряжа, що є основною сировиною, закуповується у провідних виробників Італії та Франції, відомих високою якістю і дуже великим асортиментом продукції. Вся пряжа, що закуповується, має відповідні санітарні та екологічні сертифікати.
Надійні перевірені постачальники
Фабрика регулярно відстежує нові тенденції на ринку пряжі, що презентуються на виставках IDEGO (Франція) і Pitti Filati (Італія), де відбираються актуальні на майбутній сезон зразки пряжі. Фабрика співпрацює тільки з надійними і перевіреними партнерами, які протягом багатьох років займають провідне місце серед постачальників сировини для в’язального виробництва.
Завдяки вимогливому відношенню до якості пряжі, вироби отримують з кожним роком все більше і більше високих оцінок, мають прекрасні споживчі властивості, що гарантуються самим виробником.



При виготовленні осінньо-зимової колекції використовується чиста і сумішеві пряжа з вовни, ангори, альпаки, лами, кашеміру і шерсті мериноса.
При виготовленні весняно-літньої колекції використовується чиста і сумішеві пряжа з бавовни, віскози, льону, шовку.
ВОВНА
Вовна – теплий матеріал природного походження. Зараз найбільш популярні тварини, волокна шерсті яких використовуються для виробництва тканини – кози, вівці і верблюди.
Очевидна властивість вовни – збереження тепла. Не вбирає воду, але зате пропускає в себе пар, через що може довго сохнути після прання. Вовна не мнеться, а при регулярному носінні стає тільки тепліше – оскільки звалюється – і не пропускає холодне повітря.
Прання виробів з вовни повинне проводитися тільки руками або на відповідному режимі в пральній машинці. Максимально допустима температура – 30 ° С.
АНГОРА
Ангора відноситься до групи вовняних тканин, в оригінальному варіанті головний «інгредієнт» полотна – шерсть ангорських кіз. Вироби з ангори дуже цінуються, вони теплі і приємні на дотик – м’які і пухнасті.
Примітно те, що в перший час експлуатації ангора може «лізти» і залишати після себе білі дрібні ворсинки. Лякатися цього не варто – такий процес природний для тканини і закінчується швидко. Ангору люблять шанувальники натуральної вовни, однак і в поєднаннях з синтетикою вона також зустрічається, хоча з часом такі вироби тримають тепло гірше.
Речі з ангори вимагають ретельного догляду. Прати їх можна, більш того – навіть потрапити під дощ в кардігані або светрі з ангори вкрай не рекомендується. Кращим способом очищення виробів залишається професійна хімчистка.
АЛЬПАКА
Альпака – тварина, що живе в Андах і є носієм найдорожчою в світі вовни. Шерсть альпаки унікальна і видобувається довгим шляхом – з однієї тварини її можна зістригти тільки один раз за два роки, коли-то речі з альпаки могли носити тільки королі.
Крім трудомісткості отримання вовни, волокно поєднує в собі такі властивості: По-перше, полотно з неї не деформується, воно не розтягується і не мнеться. По-друге, матеріал не викликає алергію, на ньому не утворюються катишки, а носити речі з альпаки можна в будь-який час року.
Шерсть гірських тварин перебирається руками, виключаючи похибки машинного сортування. Не потрібна допомога автоматики і в забарвленні матеріалу – просто тому, що його колір в принципі не змінюють. Таким чином, колірний ряд виробів з стовідсотковою вовни альпаки складається з трохи більше, ніж двох десятків натуральних природних тонів – від білого до чорного.
ЛАМА
Пухка структура волокна зберігає тепло. Порожній волосся посилює цю властивість. Однак справедливо це тільки по відношенню до вовни високогірних лам. Риса, притаманна тільки хутру лами – здатність регулювати вологість в комфортному для людини діапазоні. Завдяки цій якості в светрі однаково комфортно як при морозі в -30 С, так і при +20 С. Волокна відштовхують воду: пальто і піджак під дощем не промокають. Через більшу довжину волосся і невелику звивистость вовняна тканина не утворює катишків і не витирається. При пранні светри та сукні дають мінімальну усадку. Великі розміри лусочок на кутикули волоса забезпечують блиск і гладкість пряжі. У неї немає пам’яті форми, що робить її ідеальним матеріалом для переплетіння. При добавці еластичного штучного волокна вона чудово тримає форму. Через відсутність тваринного жиру шерсть практично не забруднюється. Речі з неї потребують провітрювання і дуже рідко – прання. Природна палітра кольорів включає 22 відтінка. Пряжу рідко фарбують, так як її натуральний відтінок дуже красивий.
КАШЕМІР
Кашемір – одне з кращих і найбільш розкішних натуральних волокон в світі. Він славиться своєю надзвичайною м’якістю, теплом і високою якістю.
Волокно володіє особливостями, які, на перший погляд, здаються несумісними. Тому кашемір так приваблює дизайнерів і споживачів.
Вироби з кашеміру буквально невагомі, при цьому, володіючи низькою теплопровідністю, вони дуже теплі і затишні, незважаючи на тонкість. Кашемірове волокно повністю натуральне і не викликає алергічних реакцій.
Після обробки кашемірові волокна зберігають свої властивості. Виняткова теплота і вишукана м’якість робить кашемір ідеальним матеріалом для найрозкішніших предметів одягу.
Кашемір використовується в чистому вигляді або в поєднанні з іншими благородними матеріалами, наприклад, шовком, для створення найлегших полотен.
МЕРИНО
Мериносова вовна – природний матеріал, що одержується з особливої породи овець – мериносів. Свій початок вона бере в Іспанії, а разом з цим має цілу низку важливих позитивних якостей. Одне з них – практичність. На відміну від багатьох інших видів вовни, полотно з мериноса служить довше, не зношується, не дивлячись на тонкість, і не вимагає складного догляду.
Крім цього, ця шерсть дуже приємна на дотик – гладка і м’яка, а також тримає температурний баланс: взимку в ній не холодно, а влітку – не спекотно. Полотно з вовни мериноса відштовхує бруд і запахи, вбираючи рідину, залишаючи шкіру сухою.
З огляду на те, що меринос добре забарвлюється, знайти вироби з нього можна на будь-який смак і колір. Оскільки шерсть овець покрита тонким шаром воску – ланоніна, який сприятливо впливає на здоров’я – речі з мериноса можна використовувати навіть для маленьких дітей.

Волокна хлопка

Волокна шелка

Волокна льна
БАВОВНА
Бавовна виготовляється з натурального повітряного волокна, яке видобувають з бавовнику. Вважається, що особливості тканини залежать від довжини цього самого волокна – довгі нитки рослинного походження свідчать про високу якість матеріалу.
Найчастіше бавовняна одяг носиться в сезоні весна-літо, оскільки вироби виходять легкими і добре продуваються.
ВІСКОЗА
Віскоза – волокно, яке також називають натуральної синтетикою, оскільки воно створюється шляхом переробки, але з деревної целюлози. Ще до створення віскози люди розділяли всі полотна на два види: виключно натуральні і синтетичні, тому з винаходом віскози було складно зрозуміти, до якої з двох груп її віднести.
Матеріал має низку переваг. При виробництві забарвлення віскози проходить значно простіше, ніж, наприклад, бавовни. При цьому вона воздухопроніцаєма і не линяє. Також волокно не піддається впливу статичної електрики і має гарну зносостійкість.
Серед усіх цих плюсів є і мінуси, але їх можна легко уникнути при дбайливому ставленні і регулярного догляду. Віскоза «запозичила» у натуральних тканин здатність легко м’ятися і не витримує прання на високих температурах. Самий пріоритетний режим в пральній машинці для речей з віскози – делікатний або ручний.
ЛЬОН
Основні властивості льону: абсолютна екологічність, висока теплопровідність, зносостійкість і міцність, повітропроникність, мінімальна електрізуемость.
Лляні полотна – одні з небагатьох, які виробляються з абсолютно натуральної сировини. Льон має цінні гігієнічні властивості, наприклад, здатність відводити тепло і вологу. У спекотну погоду людина, одягнена в одяг з льону, має температуру тіла на 3-4 градуси нижче, ніж в одязі з інших матеріалів (особливо синтетики).
Також доведено, що носка лляної одягу попереджає деякі захворювання, так як льон має рідкісні бактеріологічні властивості – ні грибок, ні бактерії на ньому не уживаються. Це абсолютно чисте екологічне волокно вважається природним антисептиком. Також льон вбиває мікроби і різні інфекції, рани під пов’язками з льону заживають швидше. Льон містить кремнезем, який стримує розвиток бактерій.
ШОВК
Шовк широко відомий не тільки завдяки своєму зовнішньому вигляду, але і походженню. Існує легенда, згідно з якою в Китаї за розголошення таємниці про видобуток шовку зрадника стратили за указом імператриці. Китайці першими винайшли методи застосування гусениць-шовкопрядів і їх волокна.
Сам матеріал за складом дуже схожий на волосся людини, а завдяки своїм властивостям отримав всесвітню значимість. Його особливо цінують за зовнішній вигляд.
Незважаючи на свою крихкість, пошкодити волокно не просто: воно має високу зносостійкість і еластичністю, вбирає рідину і не горить. З головних мінусів шовку – вартість, але вона виправдовується нестандартним способом отримання самої нитки і її властивостями.