Торгівельна марка KORA

Торгівельна марка KORA

Перші партії виробів під власною торговою маркою були випущені фабрикою в 2003 році. І були доступні тільки для оптових покупців і партнерів.

Перший роздрібний офіційний магазин був відкритий в 2013 році і знаходився в приміщенні самої фабрики. На сьогоднішній день продукція трикотажної фабрики представлена ​​в 7 офіційних магазинах в різних містах України, а також доступна для онлайн замовлень.

За рік, для власної торгівельної марки, фабрика випускає дві колекції: “весна-літо” і “осінь-зима”, які поповнюються новими моделями на протязі всього сезону.

За рік, для власної торгової марки, фабрика випускає дві колекції: «весна-літо» та «осінь-зима», які поповнюються новими моделями на протязі всього сезону.

Торгова марка спеціалізується на виробництві переважно жіночих, якісних і надійних трикотажних виробів, а також аксесуарів. В основі яких лежать класичні, елегантні лінії і форми, що підкреслюють жіночність.

А також базові моделі, які не схильні до впливу ультрамодних тенденцій, але в той же час – ідеально вписуються в кожен новий сезон.

В асортименті торгової марки так само є домашні аксесуари: різноманітні в’язані пледи і подушки.

ТМ може гарантувати високу якість своєї продукції за розумною, доступною ціною, так як продукція виробляється на власних потужностях.

Завдяки власній виробничій базі, перевіреній якості використовуваної сировини, більш ніж тридцятирічному досвіду, кваліфікованим співробітникам і баченню бізнесу ТМ KORA може гарантувати якість своєї продукції, достовірність зазначених характеристик, а також зберігати прекрасне співвідношення ціна-якість на свої вироби, без зайвих націнок, і пропонувати високу якість за розумною ціною.

Вироби прослужать вам не один сезон і, при правильному догляді, збережуть свій зовнішній вигляд.

Всі перераховані вище характеристики дозволяють нам дарувати нашим клієнтам відчуття турботи, впевненості, надійності, задоволення від вдягання і використання самого виробу; ну і звичайно відчуття комфорту, так як трикотажні вироби, незалежно від дизайну, є дуже комфортними в носці.

Багато клієнтів вже оцінили нашу працю, старанність і переваги наших товарів.

Ми цінуємо і дорожимо довірою наших покупців, як до ціни, так і до самих виробів!

Ми дбайливо і надійно зв’язані з любов’ю і турботою про вас